TSD-8
Tachyonizovaný hvězdný prach 8 oz. (224 g)
(Tachyonized Star Dust)

Cena:
5 100,00 CZK (s DPH)

Hvězdný prach - TSD-8

Tachyonizovaný hvězdný prach je revoluční produkt, který vylepšuje a harmonizuje prostředí, ve kterém se nacházíte.

Tachyonizovaný hvězdný prach se přimíchá do nátěrové barvy a z vašeho domova nebo kanceláře vytvoří útočiště, ve kterém se budete cítit šťastni. Když stěny místnosti natřete barvou s Hvězdným prachem, dojde k přeměně negativní frekvence v harmonickou energii, která vytvoří ozdravující prostředí klidu a vyrovnanosti. Největší účinnosti dosáhnete, vymalujete-li barvou s Hvězdným prachem všechny čtyři stěny svého pokoje. Kromě stěn můžete Hvězdný prach použít také na podlahu (i pod koberec), na dřevěné podlahy, linoleum, kachličky, prostě na jakékoliv místo, které lze natírat. Pokud malujete obrazy, nebo tvoříte plastiky, můžete Hvězdný prach přidat také do svých barev či hlíny. Je velmi důležité, abyste Hvězdný prach s barvou promíchali strojově nebo s pomocí elektrické míchací metly. Jedině tak Hvězdný prach v nátěru rozmícháte rovnoměrně. Hvězdný prach můžete přidat do základní barvy nebo pouze do finálního nátěru, pokud nepoužíváte základní barvu..

Pro minimální pokrytí přidejte 4 unce (112 g) Hvězdného prachu do jednoho galonu (cca 3,8 litru) barvy.
Pro maximální pokrytí, použijte 8 uncí (224 g).

VELIKOST:
224g - toto balení je na 3,8 l nátěru
1120g - toto balení je na 19 l nátěru

SLOŽENÍ:
Oxid křemičitý, hlinitý, sodný, draselný, vápenatý, hořečnatý a oxidy železa.

KONTRAINDIKACE A VAROVÁNÍ:
Prach nevdechujte! Nepoužívejte vnitřně!
 
Tachyonizované produkty si můžete pořídit PŘÍMO OD VÝROBCE:
https://shop.planet-tachyon.com/#a_aid=czech

Doprava při objednávce za 3.000 Kč (120 USD) je ZDARMA. Při menší objednávce je doprava cca 600 Kč. Doba dodání je týden.
Při objednávce z odkazu výše mi prosím napište na kristian.schwachula@gmail.com a jako poděkování vám pošlu KNIHU ZDARMA.