DEM-1
Tachyonizovaná oční maska Deluxe & ucpávky do uší
(Tachyonized Deluxe Eye Mask & Ear Plugs)

Cena:
3 460,00 CZK (s DPH)

Oční maska & ucpávky do uší - DEM-1

Tachyonizovaná oční maska Deluxe s ušními zátkami DEM-1 je silný nástroj, který můžete použít na problémy s očima, bolesti hlavy, při meditaci, pro lepší spánek atd. Ušní zátky s Tachyonizovanými buňkami jsou součásti balení.
Tachyonizovaná oční maska Deluxe se velmi příjemně nosí. Je měkká, polstrovaná a potažená hebkým flanelem. Je také velmi lehká.

ÚČINKY:
Tato Tachyonizovaná oční maska Deluxe má v oblasti třetího oka kapsičku na umístění 24mm nebo 32mm buňky a dodává se s ušními zátkami, které mají uvnitř malé Tachyonizované buňky. Tachyonizovaná oční maska, ať už s buňkou nebo bez ní, pomáhá při regeneraci očí, tiší bolesti hlavy a potíže s dutinami a navozuje klidný a hluboký spánek. Ušní zátky se dají koupit i samostatně.

MOŽNOSTI POUŽITÍ:
Mnoho jednotlivců používá tuto masku při meditaci, je to úžasný zážitek. Tachyonizované ušní zátky přivádějí Tachyony do vnitřního ucha a při problémech s ušima je můžete použít i samostatně.

KONTRAINDIKACE A VAROVÁNÍ:
Žádné

DALŠÍ POMOCNÉ TACHYONIZOVANÉ PRODUKTY:
TC-1 Tachyonizovaný Osobní kokon
TMW-C Tachyonizovaný meditační přehoz
SP-1 Tachyonizovaná podložka na spaní Sleep Pad
SD-4 Tachyonizovaný Silica Disk
T24-AQU Tachyonizovaná buňka 24mm
 
Tachyonizované produkty si můžete pořídit PŘÍMO OD VÝROBCE:
https://shop.planet-tachyon.com/#a_aid=czech

Doprava při objednávce za 3.000 Kč (120 USD) je ZDARMA. Při menší objednávce je doprava cca 600 Kč. Doba dodání je týden.
Při objednávce z odkazu výše mi prosím napište na kristian.schwachula@gmail.com a jako poděkování vám pošlu KNIHU ZDARMA.