DHA-1
Tachyonizované kapsle DHA 45
(Tachyonized DHA 45 Capsules)

Cena:
2 290,00 CZK (s DPH)

DHA 45 kapsle - DHA-1

Tachyonizované kapsle DHA jsou určeny pro podporu správného fungování oční sítnice, mozku a nervové soustavy a mohou pomoci v prevenci proti takovým zdravotním problémům, jako je deprese, ztráta paměti nebo porucha mozkových funkcí. 
Kapsle DHA jsou tzv. orgánové specifikum určené pro nervový systém. Nabíjí Subtilní organizující energetická pole (SOEPy) mozku a pomáhá jim dostat se zpět do optimální rovnováhy.DHA (dokosahexaenová kyselina) je jednou z omega-3 esenciálních mastných kyselin a je základním stavebním kamenem oční sítnice a mozku, kde tvoří až 20 procent šedé kůry mozkové. Nachází se v membránách synaptických komunikačních centrech. DHA hraje klíčovou roli ve vývoji mozku v prenatálním a dětském věku a jeho správné funkci v dospělosti. Jeho nedostatek se projevuje špatným vývojem zraku a mozku v dětském věku, hyperaktivitou, poruchou pozornosti (ADD), depresemi, obsedantně-kompulzivními poruchami a dochází ke zhoršení schizofrenie. Dr. Cousens píše o významu DHA ve své knize "Conscious Eating"

TACHYONIZOVANÉ SLOŽENÍ:
DHA z oleje z mořských řas, ze slunečnicového oleje bohatého na kyselinu olejovou, antioxidantů vitamínu C a vitamínu E, obarvených přírodních karotenoidů, uložená v želatinových kapslích z kurkumy, karmínu, vody a glycerinu.

ÚČINKY:
DHA je základním stavebním prvkem šedé kůry mozkové a oční sítnice. Je rozhodujícím stavebním prvkem pro zdravý vývoj dětského mozku. Tento přípravek poskytuje tělu veškerou DHA nutnou pro zdravý vývoj mozku.

MOŽNOSTI POUŽITÍ:
Doporučuje se při poruchách mozku a zraku, při hyperaktivitě, poruchách pozornosti (ADD), depresích, nutkavých neurozách, při ztrátě paměti a srdečních chorobách.

VELIKOST:
Láhev obsahuje 45 kapslí.

DÁVKOVÁNÍ:
1 kapsle (100mg DHA) jednou denně s jídlem

KONTRAINDIKACE A VAROVÁNÍ:
Žádné

DALŠÍ POMOCNÉ TACHYONIZOVANÉ PRODUKTY:
BG-4 Tachyonizovaná Modrozelená řasa
GM-475 Tachyonizovaný Green Matrix
ST-75 Tachyonizovaná Spirulina
OS-HBRA Tachyonizovaný přípravek pro mozek a intelekt
OS-H6 Tachyonizovaný přípravek pro zlepšení paměti a mozkových funkcí

Tachyonizované produkty si můžete pořídit PŘÍMO OD VÝROBCE:
https://shop.planet-tachyon.com/#a_aid=czech

Doprava při objednávce za 3.000 Kč (120 USD) je ZDARMA. Při menší objednávce je doprava cca 600 Kč. Doba dodání je týden.
Při objednávce z odkazu výše mi prosím napište na kristian.schwachula@gmail.com a jako poděkování vám pošlu KNIHU ZDARMA.