WB-LN
Tachyonizované dlouhé luxusní nátepníky
(Tachyonized Long Deluxe Wristbands)

Cena:
1 030,00 CZK (s DPH)

Nátepníky luxusní dlouhé - WB-LN

Tachyonizované nátepníky dlouhé nabíjí SOEPy a pomáhají, aby se daná oblast dostala zpět do rovnováhy. 
Tachyonizované nátepníky jsou vyrobeny z pevného, dvojitě tkaného froté. Používají je lidé nejrůznějších profesí a chválí si je zejména ti, kteří přes den hodně pracují rukama. Např. lidé kteří pracují s energií, kulturisti, maséři, stavební dělníci, Reiki terapeuti, sportovci, ženy v domácnosti, písařky nebo počítačovi operátoři.
Nejlepších účinků dosáhnete, pokud nátepníky použijete společně s Tachyonizovaným Panther Juicem, Ultra Freeze nebo s Mikro Disky.

ÚČINKY:
Tachyonizované nátepníky nabíjí SOEPy, zvyšují bioenergetický potenciál pokryté oblasti a umožňují jí, aby se dostala zpět do rovnováhy. Můžete je použít i preventivně; během nošení nabíjí SOEPy a umožňují tak tělu dosáhnout v dané oblasti maximálního zdraví. To minimalizuje riziko vzniku zranění či nerovnováhy. A pokud už ke zranění došlo, Tachyonizované nátepníky usnadní léčbu a opětovný návrat do zdraví. Nátepníky byste měli nosit 24 hodin denně, dokud symptomy nerovnováhy nezmizí. Jestliže se symptomy vrátí, jednoduše použijte nátepníky znovu až do doby, dokud zase nezmizí. Někdy trvá delší dobu, než se  tkáň zcela uzdraví. Proto je vhodné, abyste nátepníky nosili ještě pár dní po odeznění symptomů.

MOŽNOSTI POUŽITÍ:
Doporučujeme pro odstranění obtíží, doprovázející artritidu, natažené svaly a vazy, záněty šlach a syndrom karpálního tunelu. Nátepníky jsou výborné i při sportovních aktivitách. Můžete je nosit kdekoliv a kdykoli vám to bude příjemné. Mnoho lidí je nosí na kotnících, loktech a dokonce je dává na nohy svým domácím mazlíčkům.

VELIKOSTI:
Tachyonizované nátepníky jsou dodávány v balení po dvou kusech. Jsou přibližně 10 cm široké a dají se natáhnout až do šířky asi 17 cm. Je důležité, aby nátepníky byly pohodlné a nebyly příliš těsné.

PÉČE:
Doporučujeme prát ručně bez ždímání, aby nedocházelo k poškozování froté materiálu.

KONTRAINDIKACE A VAROVÁNÍ:
Žádné

DALŠÍ POMOCNÉ TACHYONIZOVANÉ PRODUKTY:
PJ-1 Tachyonizovaný Panther Juice
T24 Tachyonizovaná energetická buňka
T15-MD Tachyonizovaný Mikro Disk
UF-1 Tachyonizovaný Ultra Freeze
 
Tachyonizované produkty si můžete pořídit PŘÍMO OD VÝROBCE:
https://shop.planet-tachyon.com/#a_aid=czech

Doprava při objednávce za 3.000 Kč (120 USD) je ZDARMA. Při menší objednávce je doprava cca 600 Kč. Doba dodání je týden.
Při objednávce z odkazu výše mi prosím napište na kristian.schwachula@gmail.com a jako poděkování vám pošlu KNIHU ZDARMA.