RA-1
Tachonizovaný™ Retinyl gel 1 unce
(Tachyonized Retinyl Gel 1 oz)

Cena:
790,00 CZK (s DPH)

Retinyl gel - RA-1

Tachyonizovaný retinylový gel 28g RA-1 pomáhá při odstranění vrásek a dává mladistvý vzhled pro vaši tvář, krk a ruce.

SLOŽENÍ:
Voda, retinyl palimitat, tokoferyl acetát, carbomer-940, sorbát draselný, metyl paraben, parfém.

ÚČINKY:
Tachyonizovaný retinylový gel se rychle vstřebává do kůže a redukuje stárnutí pleti. Jeho složení je zvoleno tak, aby jej dobře snášela i velmi citlivá pleť. Nezaměňujte ho s Retinem A. Tachyonizovaný retinylový gel vám nespálí kůži. Proto je vhodné použít tento přípravek na zklidnění pokožky po slunění.

MOŽNOSTI POUŽITÍ:
Tento přípravek můžete používat denně jako součást vaši péče o pleť. Tachyonizovaný retinylový gel může redukovat objevení vrásek a přispívá k zvýšení kolagenu, DNA, pleťové tloušťce a pružnosti pleti. Tento gel stahuje kůži, není zvlhčovač pleti.

VELIKOST:
Tento gel je dodáván v 28g balení. V závislosti na individuální používání by mělo toto balení vydržet cca na 4- 8 týdnů.

DÁVKOVÁNÍ:
Naneste na suchou vyčištěnou pleť jednou denně. Nechte uschnout a pak použijte Tachyonizovaný krém proti vráskám s vitamínem A nebo zvlhčující krém s vitamínem E.

KONTRAINDIKACE A VAROVÁNÍ:
Žádné

DALŠÍ POMOCNÉ TACHYONIZOVANÉ PRODUKTY:
BG-4 Tachyonizovaná Modrozelená řasa
ST-200 Tachyonizovaná Spirulina
SG-2 Tachyonizovaný Silica gel
 
Tachyonizované produkty si můžete pořídit PŘÍMO OD VÝROBCE:
https://shop.planet-tachyon.com/#a_aid=czech

Doprava při objednávce za 3.000 Kč (120 USD) je ZDARMA. Při menší objednávce je doprava cca 600 Kč. Doba dodání je týden.
Při objednávce z odkazu výše mi prosím napište na kristian.schwachula@gmail.com a jako poděkování vám pošlu KNIHU ZDARMA.