PC-MD
Tachyonizovaný telefonní mikrodisk
(Tachyonized Phone Micro-Disk)

Cena:
740,00 CZK (s DPH)

Telefonní mikrodisk - PC-MD

Spousta lidí tráví nespočet hodin s mobilním telefonem u ucha. Nebezpečné elektromagnetické záření, které je těmito přístroji vyzařováno, narušuje SOEP lidského těla a to může v organizmu způsobit nerovnováhu . Četné studie dokazují, že dlouhodobé používání elektronických přístrojů může způsobit vážné potíže a nemoci. 

Tachyonizované telefonní mikrodisky transformují negativní vlnové spektrum škodlivého elektromagnetického záření do souvislého energetického pole, které majitele přístroje chrání.
MOŽNOSTI POUŽITÍ:
Tachyonizované telefonní mikrodisky lze použít na všechny typy telefonů (mobilní, bezdrátové nebo klasické domácí telefony). Jsou vhodné také pro menší elektronická zařízení, jako jsou CD přehrávače nebo dětské kapesní elektronické hry.

VELIKOST:
Tachyonizované telefonní mikrodisky jsou dodávány samostatně nebo v rodinném balení po 3 kusech.

POKYNY:
Tachyonizovaný telefonní mikrodisk je dodáván s oboustrannou lepicí páskou. Tuto lepící pásku jednoduše nalepte na stranu Mikrodisku, kde je uvedeno "Energy flows from this side” (energie proudí z této strany).
Touto stranou pak mikrodisk nalepte na čistý a suchý povrch baterie. Nedotýkejte se prsty lepící pásky, jinak bude nepoužitelná.

KONTRAINDIKACE A VAROVÁNÍ:
Žádné

DALŠÍ POMOCNÉ TACHYONIZOVANÉ PRODUKTY:
SD-3 Tachyonizovaný Silica Disk 10cm (3ks)
CUB-1 Tachyonizovaná kostka
TSD-40 Tachyonizovaný hvězdný prach
PC-M Tachyonizované telefonní minibuňky
 
Tachyonizované produkty si můžete pořídit PŘÍMO OD VÝROBCE:
https://shop.planet-tachyon.com/#a_aid=czech

Doprava při objednávce za 3.000 Kč (120 USD) je ZDARMA. Při menší objednávce je doprava cca 600 Kč. Doba dodání je týden.
Při objednávce z odkazu výše mi prosím napište na kristian.schwachula@gmail.com a jako poděkování vám pošlu KNIHU ZDARMA.