T75-RO
Tachyonizovaná čirá skosená buňka 75 mm
(75mm Tachyonized Clear Beveled Cell)

Cena:
1 110,00 CZK (s DPH)

Čirá skosená buňka - T75-RO

Tachyonizovaná energetická buňka 75mm je čirá a energie vychází ze zakulacené strany. Je vhodná k nabíjení SOEP pitné vody, vody v bazénech, akváriích, rybníčcích nebo při koupeli.

ÚČINKY:
Tím, že použijete Tachyonizované nástroje k nabíjení vody, zvýšíte její potenciál SOEPů na maximální hodnotu. Rozdíl je zřetejný z měření bioenergetického potenciálu jednotlivých druhů vody. Tato měření zkoumají schopnost substance přitahovat energii. Nezávislý výzkum Laboratoře pro výzkum v Middletovnu v Kalifornii ukazuje, že bioenergetický potenciál Tachyonizované vody byl naměřen na 1,558,000%. K porovnání uvedeme potenciál naměřený u vody Evian, který činil 222%. Z tohoto měření můžete vidět, jak je Tachyonizovaná voda silná! Energetický potenciál Tachyonem nabité vody se obvykle pohybuje mezi 15,000-20,000%, což začne pomalu klesat, pokud z vody odstraníme Tachyonizovanou energetickou buňku. Maximální potenciál nabité vody závisí na kvalitě zdroje vody. I přes výrazný rozdíl mezi Tachyonizovanou™ vodou a nabitou vodou, jsou obě velmi hodnotné pro vytvoření zdravého životního stylu.

MOŽNOSTI POUŽITÍ:
Nabíjení vody Vám zaručí příjem většího množství energie pokaždé, když si dáte sklenici vody. Narozdíl od Tachyonizované vody můžete nabíjenou vodu pít v jakémkoliv množství.
Poznámka: Tachyonizovaná voda není určena k tomu, aby se pila po sklenicích. Je doporučováno, abyste ze začátku nebrali více než 5-15 kapek Tachyonizované vody 2x až 3x denně.
Je důležité si všimnout rozdílu mezi nabitou vodou a Tachyonizovanou vodou. Tachyonizovaná voda byla přeměněna na submolekulární úrovni pomocí Tachyonizačního™ procesu za 14 dnů. Tento proces z vody vytvoří stálou anténu, která i po vnitřním užití přitahuje Tachyon do těla. Tachyonizovanou vodu začínáte užívat 5-15 kapek 2x až 3x denně, zatímco nabitou vodu můžete pít ze sklenice, jako byste pili obyčejnou vodu. Protože Tachyonem nabitá voda poskytuje mnohem větší potenciál než obyčejná voda, je proto výživná pro vaše tělo.
Dobití energie jednoho galonu vody (3,8l) pomocí Tachyonizované energetické buňky 75mm na maximální potenciál trvá asi 8 hodin. Pokud má vaše nádoby široké hrdlo, umístěte na dno buňku 75mm zakulacenou stranou směrem nahoru a asi za 8 hodin bude voda maximálně nabitá. Ponechejte Tachyonizovanou energetickou buňku uvnitř nádoby a před spaním nádobu znovu naplněte vodou, aby byla ráno plně nabitá. Tato 75mm buňka může být umístěna i z vnější strany nádoby, buňka se nemusí dotýkat vody. Ujistěte se, aby buňka směřovala vždy zakulacenou stranou směrem k vodě. K nabíjení pitné vody můžete také použít Tachyonizovaný Silica Disk nebo nabíječku vody s Tachyonizovanou energetickou buňkou 75mm.

KONTRAINDIKACE A VAROVÁNÍ:
Žádné

DALŠÍ POMOCNÉ TACHYONIZOVANÉ PRODUKTY:
SD-1 Tachyonizovaný Silica Disk
WC-1 Tachyonizovaná nabíječka vody
TS-4 Tachyonizovaná voda
 
Tachyonizované produkty si můžete pořídit PŘÍMO OD VÝROBCE:
https://shop.planet-tachyon.com/#a_aid=czech

Doprava při objednávce za 3.000 Kč (120 USD) je ZDARMA. Při menší objednávce je doprava cca 600 Kč. Doba dodání je týden.
Při objednávce z odkazu výše mi prosím napište na kristian.schwachula@gmail.com a jako poděkování vám pošlu KNIHU ZDARMA.