UC-4
Tachyonizovaný masážní krém Ultra-Balance
(Tachyonized Ultra-Bal. Massage Cream)

Cena:
770,00 CZK (s DPH)

Masážní krém Ultra-Balance 4 oz (112 g) - UC-4

Tachyonizovaný masážní krém je hustý a luxusní; pracuje se s ním výborně jako s olejem a vstřebává se jako pleťové mléko.
Je důležité vědět, že i když se ze začátku může zdát mastný, není tomu tak. To co cítíte jsou zvláštní přísady, výtažky z arniky, aloe vera a břečťanu, které usnadňují masáž. Masážní krém se plně vsákne do kůže již po několika minutách.

TACHYONIZOVANÉ PŘÍSADY:
Voda, oktyl palmitan z kokosoveho oleje, mandlový olej, steryl/cetyl emulgátory, výtažek z arniky, břečťanu, aloe vera, vitamín E, methyl / propyl paraben germal carbomel 940, čajové aroma.

ÚČINKY:
Tachyonizovaný masážní krém Ultra Balance, je rozpustný ve vodě, takže lze z oblečení a ložního prádla jednoduše vyprat. Je velmi populární u terapeutů i jejich klientů, protože zanechává hedvábně hladkou pokožku bez mastného filmu.

MOŽNOSTI POUŽITÍ:
Tachyonizovaný krém Ultra Balance je vhodný na odstranění bolesti, napětí, stresu, pro úlevu při chronické únavě, dětské obrně, MS, špatném krevním oběhu a na neprůchodné lymfatické žlázy. Mnoho lidí používá Tachyonizovaný masážní krém na ruce, tvář, chodidla, nebo celé tělo. Není parfémovaný a proto je možné do něj přidat  pár kapek své oblíbené vůně.

VELIKOSTI:
Masážní krém je dostupný ve třech objemech: 112g, 224g a 448g.

KONTRAINDIKACE A VAROVÁNÍ:
Žádné

DALŠÍ POMOCNÉ TACHYONIZOVANÉ PRODUKTY:
PJ-1 Tachyonizovaný Panther Juice
UF-1 Tachyonizovaný Ultra Freeze
T24-SAP Tachyonizovaná buňka 24mm safírová
MD-28 Tachyonizovaný Mikro Disk
SG-1 Tachyonizovaný Silica gel
 
Tachyonizované produkty si můžete pořídit PŘÍMO OD VÝROBCE:
https://shop.planet-tachyon.com/#a_aid=czech

Doprava při objednávce za 3.000 Kč (120 USD) je ZDARMA. Při menší objednávce je doprava cca 600 Kč. Doba dodání je týden.
Při objednávce z odkazu výše mi prosím napište na kristian.schwachula@gmail.com a jako poděkování vám pošlu KNIHU ZDARMA.