PJ-.5
Tachyonizovaný Panter džus, 15 ml
(Tachyonized Panther Juice 0,5 oz)

Cena:
390,00 CZK (s DPH)

Panter džus - PJ-.5

Tachyonizovaný Panther Juice je výborný na potíže se svaly a klouby, na vymknutí, záněty, artritidu a mnoho dalších potíží.

PATENTOVANÁ SMĚS 100% ORGANICKÝCH TACHYONIZOVANÝCH SLOŽEK:
Aloe vera, MSM (metylsulfonylmetan), lanolín, celulóza, arnika, D-alfa tokoferol, levandule, kyselina listová, selen, pikolinát chromu, gingko biloba (jinan dvoulaločný), polysorbát 80, mátový olej, rostlinný glycerin, cheláty zinku & manganu, vitamíny B1, B2, B3, B6, B12 a přes 200 stopových prvků v Tachyonizované vodní bázi.

ÚČINKY:
Tato příjemně vonící Tachyonizovaná směs se vstřebává hluboko do svalů a tkání a přivádí Tachyonovou  energii přímo do jádra problému. Občas můžete pocítit slabé teplo, při němž dochází ke zřetelnému zmírnění potíží. První účinky se dostavují do 15 minut po aplikaci a k celkovému pocitu úlevy dochází asi po jedné hodině. Velmi často po této době dojde k celkovému obnovení rovnováhy bez jakýchkoliv dalších příznaků.

MOŽNOSTI POUŽITÍ:
Panter Juice pomáhá zvláště u problémů souvisejících s bolestmi svalů a kloubů, při artritidě, otoku, křečových žilách, tendonitidě, syndromu karpálního tunelu a křečích. Jestliže se aplikuje na reflexní body plic, pomáhá rovněž při respiračních potížích, jako je rozedma, astma a pneumonie.

VELIKOST:
Tachyonizovaný Panther Juice je k dostání ve třech objemech: 15ml, 30ml a 60ml.

DÁVKOVÁNÍ:
Obvykle lze použít každé 2-4 hodiny, podle potřeby. Vmasírujte jemně do pokožky.

KONTRAINDIKACE A VAROVÁNÍ:
Tento produkt je určen pouze pro vnější použití! Pokud se objeví jakékoliv podráždění, přestaňte produkt používat. Zabraňte vniknutí přípravku do očí! Pokud se přípravek dostane do očí, vypláchněte je vodou.

DALŠÍ POMOCNÉ TACHYONIZOVANÉ PRODUKTY:
OS-H1 Tachyonizovaný protizánětlivý přípravek
SG-1 Tachyonizovaný Silica gel
HE-M Tachyonizovaná bandáž na loket
T24-SAP Tachyonizovaná buňka 24mm safírová
 
Tachyonizované produkty si můžete pořídit PŘÍMO OD VÝROBCE:
https://shop.planet-tachyon.com/#a_aid=czech

Doprava při objednávce za 3.000 Kč (120 USD) je ZDARMA. Při menší objednávce je doprava cca 600 Kč. Doba dodání je týden.
Při objednávce z odkazu výše mi prosím napište na kristian.schwachula@gmail.com a jako poděkování vám pošlu KNIHU ZDARMA.