BG-2
Tachyonizovaná™ modrozelená řasa 21 g
(Tachyonized Blue-Green Algae 3/4 oz)

Cena:
1 130,00 CZK (s DPH)

Modrozelená řasa 21 g - BG-2

Tachyonizovaná modrozelená řasa v prášku má mnoho zdraví prospěšných vlastností, nejen pro mozek a nervovou soustavu, ale působí blahodárně na celý organizmus.

Tachyonizované Modrozelené řasy jsou jednou z nejvýživnějších poživatin na planetě, obsahují 92 minerálů a stopových prvků. Obsahují vitamín B 12, který je nezbytný pro tvorbu buněk, proto si už vegetariáni a vegani, užívající tuto řasu, nemusí dělat starosti s dostatkem B12 ve své stravě. Řasy mají mnoho zdraví prospěšných vlastností, včetně schopnosti napomáhat zvýšení mentální a psychické energie. Skutečnou hodnotou Tachyonizovaných Modrozelených řas je jejich vliv na nervový systém obecně, obzvlášť na posílení funkce hypotalamu, hypofýzy a šišinky. Hypotalamus je řídící žláza v těle a její optimální fungování je klíčem k rovnováze celého těla.
Mnoho případů endokrinní nerovnováhy je spojováno se špatnou funkcí hypotalamu. Je obtížné srovnat nerovnováhy v nadledvinkách, štítné žláze, slinivce a jiných endokrinních žlázách bez toho, aniž by byl vyrovnán hypotalamus. Hypotalamus, hypofýza a šišinka jsou také spojovány s vyššími spirituálními centry. Tachyonizované Modrozelené řasy jsou podle Dr. Cousense jediným vegetariánským potravinovým zdrojem o kterém ví, že posiluje a upravuje funkci hypotalamu.
Pamatujte si, že Tachyonizační proces přeměňuje všechny přísady na Tachyonové antény, které jsou začleňovány do vaši buněčné struktury, energetizují Subtilní organizující energetická pole (SOEPy) a transformují celou vaši bytost na Tachyonové supravodiče.

SLOŽENÍ:
Aphanizomenon Flos-Aquae

ÚČINKY:
Tachyonizovaná Modrozelená řasa má pozitivní účinek na mysl, mozek a nervovou soustavu a podporuje funkci hypotalamu, hypofýzy a šišinky. 

MOŽNOSTI POUŽITÍ:
Tachyonizovaná Modrozelená řasa zlepšuje dlouhodobou a krátkodobou paměť a je také vhodná jako antidepresivum. Je také doporučováná pro Alzheimerovou chorobu, demenci, poruchu pozornosti (ADD), hyperaktivitu (ADHD) a endokrinní nerovnováhu.

VELIKOSTI:
Tachyonizovaná Modrozelená řasa je dostupná ve 21g balení, což obsahuje asi 84 ¼ dávek (čajových lžiček) a ve 113g balení, což obsahuje asi 430 ¼ dávek (čajových lžiček). Řasa je dostupná i v kapslích a to v 75g a 200g balení.

DÁVKOVÁNÍ:
Začněte s 1/4 až 1/2  čajové lžičky denně (0,75 – 1,5g). Pak můžete zvýšit dávkování na 1 lžičku denně. Užívejte s džusem nebo vodou.

KONTRAINDIKACE A VAROVÁNÍ:
Žádné

DALŠÍ POMOCNÉ TACHYONIZOVANÉ PRODUKTY:
ST-200 Tachyonizovaná Spirulina
GM-75 Tachyonizovaný Green Matrix
OS-H6 Tachyonizovaný přípravek pro zlepšení paměti a mozkových funkcí
OS-HBRA Tachyonizovaný přípravek pro mozek a intelekt
 
Tachyonizované produkty si můžete pořídit PŘÍMO OD VÝROBCE:
https://shop.planet-tachyon.com/#a_aid=czech

Doprava při objednávce za 3.000 Kč (120 USD) je ZDARMA. Při menší objednávce je doprava cca 600 Kč. Doba dodání je týden.
Při objednávce z odkazu výše mi prosím napište na kristian.schwachula@gmail.com a jako poděkování vám pošlu KNIHU ZDARMA.