UPZ-4
Tachyonizovaný UltraProZyme 120 ml
(Tachyonized UltraProZyme 4 oz)

Cena:
3 550,00 CZK (s DPH)

UltraProZyme 120 ml - UPZ-4

Tachyonizovaný UltraProZyme je silný posilovač imunitního systému.
Jedná se o rostlinný prvek, extrahovaný z vodního roztoku, ve kterém je pěstována vzácná řasa. Tyto řasy uvolňují v průběhu vegetačního cyklu do vody specifické enzymy, které vodě předávají vlastnosti, posilující imunitu. Stejně jako ostatní Tachyonizované produkty, není tento výrobek určen pro žádnou konkrétní diagnózu. UltraProzyme nabíjí SOEPy, odstraňuje blokády v energetickém poli a tím pomáhá tělu, aby se uzdravilo samo. Studie prokázaly, že UltraProZyme významně ovlivňuje energetický systém, a to znamená, že pokud je UltraProZyme užíván pravidelně, je tělo schopno lépe bojovat s onemocněním.
Díky živým enzymům má UltraProZyme krátkou trvanlivost. Pečlivě sledujeme životní cyklus enzymů, abychom vám mohli dodat produkt s nejvyšší energetickou hodnotou. Proto musí být tento produkt užíván okamžitě po objednání. Neskladujte ho delší dobu! Spotřebujte ho do 4 až 6 týdnů po zakoupení.

TACHYONIZOVANÉ SLOŽENÍ:
99% čisté vody. Rostlinné proteiny pocházející z patentované kultury řas. Obsah proteinu je méně než 5 miliontin. Neobsahuje žádné konzervační látky ani chemické sloučeniny.

ÚČINKY:
Tachyonizovaný UltraProZyme posiluje imunitní systém, aby se dokázal lépe vyrovnávat se zdravotními problémy.

MOŽNOSTI POUŽITÍ:
UltraProZyme můžete používat kdykoliv je oslaben Váš imunitní systém nebo pokud se potýkáte s vážnějšími zdravotními problémy.

VELIKOSTI:
120ml balení vydrží na jeden týden.
480ml balení vydrží na jeden měsíc.

DÁVKOVÁNÍ:
1–2 čajové lžičky 3x denně na lačno. Skladujte v ledničce. Před konzumací zahřejte na pokojovou teplotu (podržte několik vteřin v ústech). Spotřebujte do 4 až 6 týdnů po zakoupení produktu.

KONTRAINDIKACE A VAROVÁNÍ:
Žádné

DALŠÍ POMOCNÉ TACHYONIZOVANÉ PRODUKTY:
BG-4 Tachyonizovaná Modrozelená řasa
GM-146 Tachyonizovaný Green Matrix
ST-200 Tachyonizovaná Spirulina
TS-4 Tachyonizovaná voda
OS-H40 Tachyonizovaný vitamín C v kapslích
 
Tachyonizované produkty si můžete pořídit PŘÍMO OD VÝROBCE:
https://shop.planet-tachyon.com/#a_aid=czech

Doprava při objednávce za 3.000 Kč (120 USD) je ZDARMA. Při menší objednávce je doprava cca 600 Kč. Doba dodání je týden.
Při objednávce z odkazu výše mi prosím napište na kristian.schwachula@gmail.com a jako poděkování vám pošlu KNIHU ZDARMA.