HK-XXL
Tachyonizovaný™ návlek na koleno
(Tachyonized Knee Hug XX-Large)

Cena:
1 180,00 CZK (s DPH)

Návlek na koleno - HK-XXL

Tachyonizovaná bandáž na koleno zahalí celou problémovou oblast do 360° harmonizujícího Tachyonového pole. Tachyonizované bandáže mají vysoký efekt na celou pokrytou oblast, protože nabíjí Subtilní organizující energetická pole (SOEPy) ze všech stran. Nabíjením SOEPů zvyšujeme vitalitu a dovolujeme tělu, aby se dostalo na maximální stupeň zdraví v dané oblasti. Bandáže mohou být použity také preventivně. Udržováním oblasti ve zdraví předcházíme riziku zranění a nerovnováhy.

ÚČINKY:
Bandáž na koleno byste měli nosit 24 hodin denně až dokud všechny příznaky nezmizí. Nejúčinnější je spolu s bandáži použít i Panther Juice, Ultra Freeze, energetickou buňku nebo Mikro Disk. Vhodnou velikost bandáže zjistíte tak, že si změříte obvod kolene kolem čéšky. Bandáž by neměla být příliš těsná.

MOŽNOSTI POUŽITÍ:
Doporučujeme pro sportovní zranění, vymknutí, zlomeninu kosti, artritidu, zánět šlach, ostruhy nebo pro unavené koleno z přílišného cvičení. I když nemáte žádný problém, můžete bandáž na koleno použít pro podporu kolene, pokud se déle pohybujete. Jako například atleti, běžci, turisti nebo horolezci, kteří mohou podpořit a udržet kolena ve zdravém stavu.

VELIKOSTI:
S          20,3cm až 25,4cm
M         25,4cm až 30,5cm
L          26,6cm až 31,7cm
XL        30,5cm až 35,6cm
XXL      31,8cm až 36,8cm
XXXL    35,6cm až 43,2cm
Všechny bandáže jsou dodávány po jednom kuse v balení.

PÉČE:
Perte ručně jemným mýdlem a vodou a nechte volně usušit, aby se prodloužila životnost výrobku.

KONTRAINDIKACE A VAROVÁNÍ:
Žádné

DALŠÍ POMOCNÉ TACHYONIZOVANÉ PRODUKTY:
PJ-1 Tachyonizovaný Panther Juice
UF-1 Tachyonizovaný Ultra Freeze
T24 Tachyonizovaná energetická buňka
T15-MD Tachyonizovaný Mikro Disk
 
Tachyonizované produkty si můžete pořídit PŘÍMO OD VÝROBCE:
https://shop.planet-tachyon.com/#a_aid=czech

Doprava při objednávce za 3.000 Kč (120 USD) je ZDARMA. Při menší objednávce je doprava cca 600 Kč. Doba dodání je týden.
Při objednávce z odkazu výše mi prosím napište na kristian.schwachula@gmail.com a jako poděkování vám pošlu KNIHU ZDARMA.