PP-P
Kapsička pro zvířátka ve tvaru srdce - fialová
(Heart Pet Pouch - Purple)

Cena:
1 180,00 CZK (s DPH)

Kapsička pro zvířátka ve tvaru srdce - fialová - PP-P

Kapsička pro zvířátka ve tvaru srdce je skvělým nástrojem pro domácího mazlíčka.
Kapsička pro zvířátka ve tvaru srdce je z kvalitní kůže, trvanlivá a cenově dostupná. Umožňuje zvířátkům efektivně využít blahodárné účinky Tachyonizovaného™ mikrodisku o průměru 24 mm. Mikro disk je uložen v kapsičce a je tam také další prostor pro identifikační známku zvířátka.

ÚČINKY:
Je to jeden z mála nástrojů na světě vytvořených nejenom pro zvýšení vitality zvířátka, ale též pro jeho ochranu před negativními účinky elektromagnetických polí (EMP). V případech, kdy se zvířátko dostane z rovnováhy díky chorobě nebo zranění, energie z Tachyonizovaného mikrodisku sa zaměří na tuto nerovnováhu. Pro dosažení dokonalé rovnováhy, doporučujeme, aby zvířátko nosilo kapsičku s Tachyonizovaným mikrodiskem ješte pár dní poté co zmizí symptomy.

MOŽNOSTI POUŽITÍ:
Jednoduše upevněte tachyonizovanou kapsičku ve tvaru srdce na jakýkoliv obojek. Tím se začne zlepšovat zdraví a vitalita zvířátka. Kapsička pro zvířátka ve tvaru srdce již v sobě obsahuje Tachyonizovaný™ mikrodisk o průměru 24 mm.

VELIKOSTI A BARVY:
1 3/4" x 1 3/4" (4,5 cm x 4,5 cm)
Barvy: červená a fialová

KONDTRAINDIKACE A VAROVÁNÍ:
Žádné

DALŠÍ POMOCNÉ TACHYONIZOVANE PRODUKTY:
LP-1 Tachyonizovaná podložka Life-Pad
TW-4 Tachyonizovaná voda
BG-2 Tachyonizovaná modro-zelená řasa
SP-225 Tachyonizovaná spirulina
SG-1 Tachyonizovaný silica gel
 
Tachyonizované produkty si můžete pořídit PŘÍMO OD VÝROBCE:
https://shop.planet-tachyon.com/#a_aid=czech

Doprava při objednávce za 3.000 Kč (120 USD) je ZDARMA. Při menší objednávce je doprava cca 600 Kč. Doba dodání je týden.
Při objednávce z odkazu výše mi prosím napište na kristian.schwachula@gmail.com a jako poděkování vám pošlu KNIHU ZDARMA.