T35-MD
Tachyonizovaný mikrodisk 35 mm
(Tachyonized 35 mm Micro-Disk)

Cena:
990,00 CZK (s DPH)

Mikrodisk 35 mm - T35-MD

Tachyonizovaný mikrodisk je extrémně účinnou směrovou anténou, která přitahuje energii do specifické oblasti.
Tachyonizované Mikro Disky 35mm jsou vyrobeny ze stejného křemíkového materiálu jako Silica Disky a byly navrženy, aby se mohly nosit na těle. Pokud používáte Mikro Disky na zranění nebo na oblast bez rovnováhy, měly by zůstat na postiženém místě 24 hodin denně. Odstraňte je pouze při sprchování nebo koupeli.
Pokud na systém, který je v nerovnováze působíme Tachyonem, bude se postupně vracet zpět do rovnováhy. Dr. Gabriel Cousens nazývá tento efekt, procesem mládnutí. Tento úkaz je znám také jako rozdíl mezi pozitivní a negativní entropii. Pozitivní entropie je definována jako chaos, porucha nebo onemocnění. Negativní entropie je rovnováha nebo řád. Během stárnutí se pozitivní entropie neustále zvyšuje. V okamžiku, kdy tělo dosahuje specifického napětí pozitivní entropie, nemůže už dále fungovat a nastává smrt. Při mládnutí dochází ke zvýšení negativní entropie. Je prokázáno, že Tachyonizované energetické buňky nebo Mikro Disky zvyšují negativní entropii a dochází tak k rovnováze a harmonii v těle. Používáním Tachyonizovaných materiálů tedy můžeme dosáhnout mládnutí.

ÚČINKY:
Mikro Disky jsou extrémně účinné směrové antény, které přivádějí energii do specifické oblasti.Mikro Disky vykonávají stejnou funkci jako Tachyonizované energetické buňky.
Mikro Disky umístěné na zranění nebo na nevyvážené oblasti nechte připevněné ještě dva až tři dny po odeznění příznaků. Pokud jsou Tachyonizované Mikro Disky umístěny na těle, dobíjí SOEPy energii. SOEPy přemění Tachyon do potřebné frekvence, kterou potřebují k obnovení rovnováhy. Jinými slovy SOEPy přemění Tachyon do použitelné biologické energie. Tato biologická energie dovoluje tělu, aby se hojilo samo.

MOŽNOSTI POUŽITÍ:
1. Úrazy -
Pamatujte si, že čím dříve na postižené místo Tachyonizované buňky umístíte, tím dříve dojde k uzdravení
Například ošetření zánětu v koleni:
a. Naneste na koleno libovolné množství Panther Juice nebo Ultra Freeze a nechte zaschnout.
b. Pomocí samolepek Cell-Dots přilepte energetické buňky na nejbolestivější body. Energetické buňky nebo Mikro Disky můžete umístit i naproti sobě. Tím se bude energie odrážet od jedné energetické buňky ke druhé a tkáň bude obklopena větším množstvím Tachyonů.
c.  Společně s energetickými buňkami nebo Mikro Disky také použijte Bandáž na koleno. Tak bude celá oblast zaplavena energií.
d. Při sprchování nebo koupání vše odložte a pak opět připevněte.
e. Doporučujeme, abyste energetické buňky nebo Mikro Disky ponechali na místě ještě dva až tři dny po odeznění symptomů. Pokud není tělo plně harmonizovano, mohou se tyto příznaky vrátit. V takovém případě opětovně použijte Tachyonizované nástroje.
V tomto případě také doporučujeme použít Tachyonizovanou Spirulinu, Silica gel a OS-H1 Protizánětlivý přípravek.
2. Nevyrovnaný orgán
Například překrvené plíce a problémy s dýcháním:
a. Natřete celou plicní oblast s Panther Juice nebo Ultra Freeze.
b. Pomocí samolepek Cell-Dots přilepte energetické buňky nebo Mikro Disky na reflexní body plic nebo na vrchní část lopatky směrem k páteři. Tyto body podporují dýchací funkci.
c. Při sprchování nebo koupání vše odložte a pak opět připevněte.
d. Doporučujeme, abyste energetické buňky nebo Mikro Disky ponechali na místě ještě dva až tři dny po odeznění symptomů. Pokud není tělo plně harmonizované, mohou se příznaky vrátit. V takovém případě opětovně použijte Tachyonizované nástroje.
V tomto případě také doporučujeme použít Tachyonizovanou vodu, Modrozelenou řasu, Silica gel a OS-H8 Přípravek proti chronickému astmatu.
3. Imunitní systém
Poruchy imunitního systému jsou dnes stále častější. Někdy se projevují jen únavou, ale může se z nich vyvinout i závažnější onemocnění. Proto doporučujeme nosit na brzlíku Tachyonizované energetické buňky nebo Mikro Disky a užívat Tachyonizovanou vodu, což omlazuje imunitní systém a usnadní návrat zpět do rovnováhy. Pro dospělého člověka doporučujeme použít buňky o velikosti 15mm nebo 24mm. Pro dítě doporučujeme použít buňky o velikosti 8mm nebo 15mm.
Blahodárné účinky na imunitní systém má také Tachyonizovaná modrozelená řasa, Spirulina, Silica gel a OS-H20 Přípravek pro imunitní systém.
4. Meditace
Tisíce lidí používá Tachyonizované energetické buňky nebo Mikro Disky při meditaci. Často dostáváme zprávy o jejich zkušenostech. Mnoho z nich také používá Tachyonizovanou čelenku Velcro, která má kapsičku pro umístění energetické buňky nebo Mikro Disku v oblasti třetího oka.
Blahodárné účinky má Modrozelená řasa a Silica gel.
5. Sportovní výkon
Energetické buňky nebo Mikro Disky výrazně zvyšují sportovní výkon. Zkušenosti ukazují, že se jejich používáním snížila únava a zvýšila se celková výkonnost.
V tomto případě také doporučujeme použít Tachyonizovanou vodu, Spirulinu, Silica gel, vložky do bot, nátepníky nebo Vitalizér II.

*Chronické onemocnění: Pokud trpíte chronickým, dlouhodobým problémem, budou tkáně vašeho těla potřebovat více času, aby se dostaly zpět do rovnováhy. Pamatujte si, že potřebujete pokrýt celou problematickou oblast. V opačném případě může dojít k prodloužení délky hojení. Čas potřebný k vyrovnání rovnováhy se nedá předem odhadnout. Každý člověk je jedinečný, stejně tak je jedinečná i jeho situace. Buďte tedy k sobě laskaví a dopřejte svému tělu veškerý čas, který pro návrat do rovnováhy potřebuje.

VELIKOSTI:
Tachyonizované Mikro Disky jsou dostupné v 15mm, 28mm a 35mm provedení a dají se objednat jednotlivě nebo v rodinném balení po 3 kusech.

KONTRAINDIKACE A VAROVÁNÍ:
Žádné

DALŠÍ POMOCNÉ TACHYONIZOVANÉ PRODUKTY:
PJ-1 Tachyonizovaný Panther Juice
UF-1 Tachyonizovaný Ultra Freeze
DOT-24 Samolepky Cell Dotts
FC-100 Tachyonizovaný Flex-Cell 100
LB-1 Tachyonizovaný Liberty pás Ultra
HK-M Tachyonizovaná bandáž na koleno
 
Tachyonizované produkty si můžete pořídit PŘÍMO OD VÝROBCE:
https://shop.planet-tachyon.com/#a_aid=czech

Doprava při objednávce za 3.000 Kč (120 USD) je ZDARMA. Při menší objednávce je doprava cca 600 Kč. Doba dodání je týden.
Při objednávce z odkazu výše mi prosím napište na kristian.schwachula@gmail.com a jako poděkování vám pošlu KNIHU ZDARMA.