SD-6U
Tachyonizovaný Ultra silika disk 15 cm
(Tachyonized Ultra Silica Disk 6 inch)

Cena:
3 520,00 CZK (s DPH)

Ultra silika disk 15 cm - SD-6U

Tachyonizovaný Ultra silica disk (15cm) ovlivňuje fyzická i nefyzická Subtilní organizující energetická pole (SOEPy).

Studie ukazují, že tachyonizované Ultra Silica disky umístěné doma na jističích nebo v práci neutralizují negativní vlivy extrémně nízkých frekvencí (ENF) a zároveň zlepšují biologické funkce. Tyto převratné studie také jasně ukazují, že jsou-li elektrické obvody vašeho obydlí chráněny tachyonizovanými Ultra Silika disky, jídlo připravované na elektrických spotřebičích má větší energii. 

ÚČINKY:
Tachyonizované Silika disky byly vyvinuty pro mnohostranné použití. Připevněte je na elektrické jističe, počítače, ledničky, televize, notebooky. Pomocí Silika disků můžete nabíjet vodu, bylinky, potravinové doplňky, ovoce, zeleninu a obilniny. Zvýšíte tak energetický potenciál potravin. Můžete je dokonce použít i v zahradě pro zdravější rostliny a zvýšenou úrodnost. Mnoho lidí Silika disky používá pro klidnější spánek a hlubší sny

MOŽNOSTI POUŽITÍ:
Elektrické jističe:

1. Otevřete rozvaděč.
2. Na vnitřní stranu dveří rozvodné skříně přilepte pomocí lepicí pásky Tachyonizované Ultra Silika disky.
3. Aby byla zajištěna dostatečná ochrana, je nutné, aby Tachyonizované Ultra Silika disky pokrývaly minimálně 80% plochy elektrických jističů.
Počítače:
Doporučujeme vám připevnit Tachyonizované Ultra Silika disky na monitor vašeho počítače, i když máte tyto disky na skříni s jističi. Jednoduše přilepte Ultra Silika disky na zadní stranu monitoru.
Lednička:
Přilepte Tachyonizovaný Ultra Silika disk (nebo disky) na dno ledničky. Tím dosáhnete energetického nabití všech potravin v ledničce, umístěných nad diskem.
Pitná voda:
Umístěte nádobu se 4 l pitné vody na Tachyonizovaný Ultra Silika disk a asi za 5 hodin bude její energetický potenciál nabitý na maximum. Takto upravená voda je vhodná k pití nebo zalévání květin.
Kvalitnější spánek:
Nalepte Tachyonizované Ultra Silika disky na zeď nebo na čelo postele (u hlavy). Nejlepší umístění je 15 cm nad nebo 15 cm pod úrovní hlavy, aby energie proudila přes vaše energetické pole a ne přes fyzické tělo. Existují záznamy o tom, že s pomocí disků si můžeme po probuzení lépe pamatovat sny.
Zahrada:
Vyzkoušejte Tachyonizované Ultra Silika disky ve své zahradě. Dejte disk do půdy na začátek záhonu (řádku). Půda tak bude energetizována, bude produkovat silnější a zdravější rostliny, zvýší se úroda zeleniny a květin.

ZVLÁŠTNÍ POZNÁMKA:
U Ultra Silika disků proudí energie z obou stran, takže si nemusíte dělat starosti, kterou stranou je máte otočit.

VELIKOSTI:
Tachyonizované Ultra Silika disky jsou dodávány v 10cm a 15cm provedení a dají se objednat jednotlivě nebo v rodinném balení po 3 kusech.

KONTRAINDIKACE A VAROVÁNÍ:
Žádné

DALŠÍ POMOCNÉ TACHYONIZOVANÉ PRODUKTY:
CUB-1 Tachyonizovaná kostka
PC-MD Tachyonizovaný telefonní mikro disk
TSD-40 Tachyonizovaný hvězdný prach
SD-63U Tachyonizované ultra disky 15 cm - 3 kusy
 
Tachyonizované produkty si můžete pořídit PŘÍMO OD VÝROBCE:
https://shop.planet-tachyon.com/#a_aid=czech

Doprava při objednávce za 3.000 Kč (120 USD) je ZDARMA. Při menší objednávce je doprava cca 600 Kč. Doba dodání je týden.
Při objednávce z odkazu výše mi prosím napište na kristian.schwachula@gmail.com a jako poděkování vám pošlu KNIHU ZDARMA.