LB-1
Tachyonizovaný Liberty pás Ultra
(Tachyonized Ultra Liberty Belt)

Cena:
6 520,00 CZK (s DPH)

Pás Liberty Ultra - LB-1

Tachyonizovaný Liberty pás Ultra má skvělé schopnosti k tomu, aby ovlivnil fyzické i nefyzické Subtilní Organizující Energetická Pole (SOEPy).

ÚČINKY:
Liberty pás se 3 Tachyonizovanými™ Ultra Disky™ o průměru 10cm představuje jeden z nejsilnějších nástrojů, který byl doposud vyvinut.  Tyto Ultra Disky jsou navrženy pouze pro Liberty pás. Neoprénový pás byl navržen tak, abyste jej mohli pohodlně nosit přes den i během noci.  Zjistěte, k čemu lze využít dvě skryté kapsičky, které jsou do pásu všity.

MOŽNOSTI POUŽITÍ:
Liberty pás je blahodárný pro bolestivá záda a nerovnováhu v oblasti břicha. Zejména léčitelé si pochvalují jeho účinky během terapie, kdy jim Liberty pás pomáhá zvýšit energii a účinky ošetření. Pás lze použít také jako “třetí ruku” na záda, břicho nebo kdekoli to pacient potřebuje. Liberty pás lze použít také v autě, na židli, invalidní vozík nebo postel. Sportovci si pochvalují zvláštní energii během cvičení a větší výdrž a výkon. Liberty pás je mnohostranný silný nástroj, tak experimentujte.

VELIKOST:
Liberty pás se může natáhnout až do šířky 112 cm. Samotný pás není Tachyonizovaný.

POKYNY:
Neodstraňujte z Tachyonizovaných Ultra Disků ochrannou laminaci. Je také velmi důležité, abyste Ultra Disky pokryli celou bolestivou oblast.

PÉČE:
Doporučujeme ruční praní jemným mýdlem. Pak nechte volně usušit (nevkládejte do pračky nebo sušičky).

KONTRAINDIKACE A VAROVÁNÍ:
Žádné

DALŠÍ POMOCNÉ TACHYONIZOVANÉ PRODUKTY:
PJ-1 Tachyonizovaný Panther Juice
UF-1 Tachyonizovaný Ultra Freeze
SG-1 Tachyonizovaný Silica gel
 
Tachyonizované produkty si můžete pořídit PŘÍMO OD VÝROBCE:
https://shop.planet-tachyon.com/#a_aid=czech

Doprava při objednávce za 3.000 Kč (120 USD) je ZDARMA. Při menší objednávce je doprava cca 600 Kč. Doba dodání je týden.
Při objednávce z odkazu výše mi prosím napište na kristian.schwachula@gmail.com a jako poděkování vám pošlu KNIHU ZDARMA.