EM-M
Tachyonizovaná meditační maska Ultra
(Tachyonized Meditation Mask ULTRA)

Cena:
3 400,00 CZK (s DPH)

Meditační maska Ultra - EM-M

Meditační maska Ultra má skvělé schopnosti k tomu, aby ovlivnila fyzické i nefyzické Subtilní Organizující Energetická Pole. (SOEPy).
Tachyonizované™ produkty z nové řady Ultra mají skvělé schopnosti k tomu, aby ovlivnily fyzické i nefyzické Subtilní Organizující Energetická Pole. (SOEPy).
Ultra meditační maska je unikátně navržena pro otevřené očí, což podporuje hlubokou meditaci ve tmě.

ÚČINKY:
Dva Tachyonizované 35mm Ultra Mikro Disky jsou umístěny v oblasti pro oči a podporují tak synchronizaci levé a pravé mozkové hemisféry. Protože nedochází k přímému tlaku na oči, mohou nyní i lidé trpící zeleným očním zákalem (glaukomem) nasměrovat Tachyon na šišinku, hypofýzu a hypotalamus přes otevřené duhovky.

MOŽNOSTI POUŽITÍ:
Mnoho lidí používá tento silný nástroj pro meditaci. Jaký skvělý zážitek! Tachyonizovaná meditační maska Ultra je prospěšná k vyrovnání určitých očních problémů, uklidňuje bolesti hlavy a problémy s dutinami a usnadňuje klidný spánek.
Jedna velikost je vhodná pro všechny!

POKYNY:
Nasaďte si Ultra meditační masku na oči a přizpůsobte si podle potřeby řemínek kolem hlavy. Neodstraňujte Ultra Mikro Disky z Ultra meditační masky.

PÉČE:
Čistěte vlhkou houbičkou nebo žínkou. Nevkládejte do pračky nebo sušičky.

KONTRAINDIKACE A VAROVÁNÍ:
Žádné

DALŠÍ POMOCNÉ TACHYONIZOVANÉ PRODUKTY:
TC-U Tachyonizovaný Osobní kokon Ultra
TC-1 Tachyonizovaný Osobní kokon
TMW-C Tachyonizovaný meditační přehoz
SP-1 Tachyonizovaná podložka na spaní Sleep Pad
 
Tachyonizované produkty si můžete pořídit PŘÍMO OD VÝROBCE:
https://shop.planet-tachyon.com/#a_aid=czech

Doprava při objednávce za 3.000 Kč (120 USD) je ZDARMA. Při menší objednávce je doprava cca 600 Kč. Doba dodání je týden.
Při objednávce z odkazu výše mi prosím napište na kristian.schwachula@gmail.com a jako poděkování vám pošlu KNIHU ZDARMA.