WB-DB
Tachyonizované nátepníky
(Tachyonized Deluxe Wrist-Bands)

Cena:
710,00 CZK (s DPH)

Nátepníky luxusní - WB-DB

Tachyonizované nátepníky krátké-černé WB-DB nabíjí SOEPy a pomáhají, aby se daná oblast dostala zpět do rovnováhy. 
Tachyonizované nátepníky jsou vyrobeny z pevného, dvojitě tkaného froté. Používají je lidé nejrůznějších profesí a chválí si je nejvíce ti, kteří přes den hodně pracují rukama. Např. lidé kteří pracují s energii, kulturisti, maséři, stavební dělníci, terapeuti s Reiki, sportovci, ženy v domácnosti, písařky nebo počítačovi operátoři.
Nejlepších účinků dosáhnete, pokud s nátepníky použijete i Tachyonizovaný Panther Juice, Ultra Freeze nebo Mikro Disky.

ÚČINKY:
Tachyonizované nátepníky nabíjí SOEPy, zvyšují bioenergetický potenciál a dovolují, aby se oblast dostala zpět do rovnováhy. Můžete je použít i preventivně, během nošení zvyšují vitalitu tím, že nabíjí SOEPy a dovolují tělu, aby se dostalo na maximální hodnotu zdraví v dané oblasti. Udržování rovnováhy v dané oblasti minimalizuje potenciál zranění a nerovnováhy. Pokud už došlo k nerovnováze, Tachyonizované nátepníky usnadní návrat zpět do rovnováhy. Nátepníky byste měli nosit 24 hodin denně, dokud symptomy nerovnováhy nezmizí. Jestliže se symptomy vrátí, jednoduše použijte nátepníky až do doby, dokud zase nezmizí. Někdy trvá delší dobu, než se  tkáň zbaví všech příznaků. Proto je vhodné, abyste nátepníky nosili ještě pár dní po odtranění symptomů.

MOŽNOSTI POUŽITÍ:
Doporučované pro karpální tunel, artritidu, natažení nebo vymknutí a  zápal šlach. Nátepníky jsou výborné i při sportovních aktivitách. Můžete je nosit kdekoliv budou pohodlné. Mnoho lidé je používá na kotníky, lokty a dokonce i na hohy pro domácí zvířátka.

VELIKOSTI:
Tachyonizované nátepníky jsou dodávány po dvou kusech v balení. Jsou přibližně 5cm široké a dají se natáhnout až do šířky asi 17,5cm. Je důležité, aby nátepníky byly pohodlné a nebyly příliš těsné.

PÉČE:
Doporučujeme prát ručně bez ždímání, aby nedocházelo k poškozování froté materiálu.

KONTRAINDIKACE A VAROVÁNÍ:
Žádné

DALŠÍ POMOCNÉ TACHYONIZOVANÉ PRODUKTY:
PJ-1 Tachyonizovaný Panther Juice
T24 Tachyonizovaná energetická buňka
T15-MD Tachyonizovaný Mikro Disk
UF-1 Tachyonizovaný Ultra Freeze
 
Tachyonizované produkty si můžete pořídit PŘÍMO OD VÝROBCE:
https://shop.planet-tachyon.com/#a_aid=czech

Doprava při objednávce za 3.000 Kč (120 USD) je ZDARMA. Při menší objednávce je doprava cca 600 Kč. Doba dodání je týden.
Při objednávce z odkazu výše mi prosím napište na kristian.schwachula@gmail.com a jako poděkování vám pošlu KNIHU ZDARMA.